نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: معاون اول رئیس جمهور برای رفع مشکل محور ازنا – شازند قول مساعد داده است.

مجید کیان‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان لرستان و استاندار با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، اضافه کرد: جلسه خیلی خوبی بود و امیدواریم خروجی آن در آینده مثمرثمر باشد.
وی ادامه داد: در این جلسه پروژه‌های حوزه استحفاظی از جمله کمربندی دورود، فاز چهار کارخانه سیمان، بیمارستان جایگزین ۲۵۲ تختخوابی دورود، راه‌اندازی فازهای بعدی گهر، محور ازنا – شازند، سد کمندان، تصفیه‌خانه و فولاد ازنا را مطرح کردم.
کیان‌پور اضافه کرد: تأکید بنده بیشتر روی محور ازنا – شازند و فاز چهارم سیمان دورود بود که معاون اول رئیس جمهور قول مساعد برای رفع موانع و مشکلات این پروژه‌ها را داد و تأکید کرد برای حل مشکل این محور کمک خواهد کرد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بدون شک با برگزاری چنین جلساتی روزهای خوبی در انتظار لرستان خواهد بود و ما حتی بیشتر از حد توان‌مان برای برون‌رفت استان از وضعیت موجود تلاش خواهیم کرد.
وی یادآور شد: آقای جهانگیری معتقد بود که لرستان منابع و ظرفیت‌های مناسب و نیروهای انسانی تحصیلکرده‌ای دارد و با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توان در مسیر پیشرفت حرکت کرد.
کیان‌پور افزود: معاون اول رئیس جمهور بر استفاده از نهادهای سرمایه‌گذاری بزرگ وابسته به دولت، هلدینگ‌های قوی بخش خصوصی و منابع بانکی برای توسعه لرستان تاکید کرد.